Doskonale wiemy jak ważną rolę w sprzedaży kawy, odgrywa spersonalizowane opakowanie. Nasza firma od lat zajmuje się tworzeniem nadruków i laminacją. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, dlatego nie boimy się doradzać klientom w zakresie doboru odpowiedniego materiału czy pomocy w wyborze odpowiedniej grafiki. Pozyskiwanie ziaren kawy i sprzedaż tego produktu wymaga ogromnego zaangażowania, dlatego przykładamy ogromną uwagę do odpowiedniego przygotowania opakowania.

Oprawa wizualna Twojego produktu

Zdecydowanie jednym z najważniejszych elementów, jakie zachęcają do kupna danego produktu, jest wygląd jego opakowania. Dzięki spersonalizowanemu nadrukowi produkt Twojej firmy może wyróżnić się wśród kilkunastu innych na sklepowej półce. Wykorzystanie grafiki o dużej rozdzielczości pozwala dotrzeć do niezdecydowanych konsumentów. Odpowiednia ilość miejsca na tekst pozwala przekazać najważniejsze informacje i hasła marketingowe. Dzięki temu możesz opowiedzieć historię kawy i zachęcić do celebrowania jej parzenia. Spersonalizowane projekty opakowań na kawę pozwalają stworzyć wizerunek premium produkty i dotrzeć do klientów docelowych. Bardzo dobre kawiarnie i sklepy z produktami o najwyższej jakości poszukują produktów z wyjątkowym opakowaniem, a w szczególności opakowaniem chroniącym aromat zawartej w nim kawy i jednocześnie stanowiącym barierę dla zewnętrznych zapachów.

Zabezpieczenie opakowań na kawę

Jednym z największych wrogów produktów pakowanych w foliowe opakowania jest tlen. Świeżo palona kawa, musi zostać odcięta od powietrza, by nie tracić swoich wartości. Jednym ze sposobów na zabezpieczenie kawy jest produkcja opakowania z zamknięciem strunowym, które pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania. Dociskowe zamknięcia strunowe doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Nie tylko zabezpieczają produkt przed dostaniem się powietrza, ale również zapobiegają jego rozsypaniu się. Laminat o wysokiej barierowości pozwala zatrzymać aromat kawy w środku a tlen i wilgoć na zewnątrz. Wykorzystanie wielu możliwości w produkcji opakowań pozwoli Twojej firmie na stworzenie wyjątkowego opakowania na miarę potrzeb i oczekiwań Twoich klientów. Świadczymy usługi doradcze w zakresie wyboru formy zabezpieczenia oraz druku. Wykonujemy spersonalizowane opakowania w oparciu o dostarczone projekty.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.