Branża spożywcza od dziesięcioleci rządzi się swoimi prawami. W naszej firmie doskonale wiemy jak ważnym czynnikiem, wpływającym na potencjalnego konsumenta jest opakowanie. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość kupowanych półproduktów, ale również pomagamy w spełnianiu indywidualnych projektów naszych klientów. Każdy produkt zasługuje bowiem na opakowanie, które pozwoli mu się wyróżnić wśród kilkunastu innych przedmiotów na sklepowej półce. Opakowania do żywności powinny zostać więc odpowiednio nacechowane. Nasi pracownicy pomogą w wyborze rodzaju laminatu i nadruku, dzięki czemu wzniesiesz marketing swojej marki i produktu na wyższy poziom.

Wierzymy, że opakowania do żywności są nie tylko praktycznym elementem, ale także ważnym narzędziem promocyjnym. Odpowiednio zaprojektowane i atrakcyjne opakowanie może przyciągnąć uwagę klienta, skłaniając go do zakupu. Dlatego dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług i produktów, aby zapewnić naszym klientom rozwiązania, które przyciągają uwagę konsumentów na opakowania do żywności i pozwalają wyróżnić się na konkurencyjnym rynku spożywczym.

Wybór rodzaju opakowań do żywności

W naszej ofercie znajdują się gotowe opakowania typu doypack, flowpack, z fałdą boczną, w różnych kombinacjach laminowanych materiałów. Nasi pracownicy służą radą zarówno w wyborze laminatu, jak i nadruku na opakowanie. Bardzo cenimy sobie jakość i precyzję wykonania, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ,dbając o dobro klienta. Opakowania mogą zostać wyposażone dodatkowo w euro-zawieszkę, która pomoże w wyeksponowaniu produktu w sklepie. Jedną z możliwości jest również wyposażenie opakowań w strunę, dzięki czemu będzie można je zamykać i otwierać dowolną ilość razy. Wybór odpowiedniego opakowania może okazać się kluczem do wzrostu sprzedaży produktów. Doskonale rozumiemy specyfikę branży spożywczej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko produkować opakowania z laminatów, ale i doradzać klientom w wyborze najlepszych rozwiązań.

Marketing w branży spożywczej

Odpowiednie wyeksponowanie produktu to klucz do sukcesu w branży spożywczej. Ogromną rolę w tym procesie odgrywa opakowanie, które prócz odpowiednich właściwości musi również idealnie wyglądać. W naszej firmie bardzo dbamy o jakość naszych usług. Do dyspozycji naszych klientów postawiliśmy nie tylko nowoczesne zaplecze techniczne, ale również pracowników z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Doskonale znamy potrzeby branży, dlatego wszystkie opakowania wykonane z laminatów składających się z papieru, aluminium lub folii metalizowanej oraz z polietylenu lub polipropylenu mają możliwość hermetycznego zamknięcia poprzez zgrzanie. Możliwość stworzenia opakowania według projektu klienta to niewątpliwie jedna z naszych najważniejszych zalet. Jeżeli Twoja firma, szuka kontrahenta, który zrozumie specyfikę Twojego produktu, to jesteśmy do dyspozycji.