Opakowania miękkie znalazły zastosowanie w sprzedaży wielu produktów. Dzięki swoim właściwościom mogą być wykorzystywane zarówno jako opakowanie do materiałów sypkich, jak i ciekłych. Możemy je spotkać właściwie na każdym kroku. W każdym sklepie spożywczym możemy kupić zioła, nasiona czy przyprawy pakowane w saszetkach, czy torebkach wyprodukowanych w naszej firmie. Produkcja laminatów oraz ich zadruk to jedna z podstawowych gałęzi naszego biznesu. W każdym miesiącu dostarczamy naszym kontrahentom zadrukowane lub bez zadruku rolki, bobiny laminatów gotowych do wykorzystania w maszynach pakujących. Doświadczenia i wiedza w zakresie druku i produkcji laminatów pozwala nam na świadczenie usług doradczych w zakresie wyboru właściwości i rodzaju surowca, jaki ma zostać wybrany do docelowej zawartości i eksploatacji. Nagrodą za nasz wysiłek jest współpraca ze znanymi producentami w Polsce.

Zastosowanie laminatów z zadrukiem

Produkcja opakowań na produkty sypkie to jedna z naszych najważniejszych gałęzi biznesu. Zadrukowane laminaty znajdują zastosowanie w pakowaniu przypraw, ziół i nasion. Wśród naszych najważniejszych kontrahentów znajdują się duże firmy z Polski. Opakowania dostarczamy na rolce, która uwzględnia parametry technologiczne i wymagania maszyn pakujących. Dzięki temu nasz docelowy klient otrzymuje produkt, który finalnie może wykorzystać w każdej chwili bez konieczności dodatkowej obróbki. Druk laminatu to również wybór odpowiednich konglomeratów. Świadczymy w tym zakresie usługi doradcze i pomagamy wybrać naszym klientom odpowiednie materiały. Najczęściej do produkcji opakowań na przyprawy stosuje się papier + polietylen. Coraz częściej jednak stosuje się również papier + aluminium + polietylen.

Nadruk na opakowaniu i jego rola w marketingu

Wybór odpowiednich materiałów i jakość opakowania to tylko jeden z czynników, które mają ogromny wpływ na końcowe wrażenie konsumenta. Nie bez znaczenia pozostaje również nadruk na laminacie. Estetyczny projekt, który przyciągnie wzrok klientów, wyraziste logo firmy i najważniejsze szczegóły pozwolą przebić się do świadomości potencjalnych klientów Twojej firmy. Wykorzystanie możliwości, jakie daje nadruk na laminacie, jest powszechne i bardzo chętnie stosowane przez wiele firm w Polsce i za granicą. Realizujemy wiele ciekawych i indywidualnych projektów oraz pomagamy klientom w analizie technicznej i graficznej przesłanych do nas zleceń.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.