Oferujemy szeroką gamę produktów, które charakteryzują się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia. Opakowania barierowe utrzymują smak i aromat przez długi czas przechowywania. Dzięki swoim właściwościom stanowią bardzo dobrą barierę dla przedostawania się do wewnątrz tlenu. Dzięki temu przechowywana w nich żywność zachowuje swoją świeżość. W naszej drukarni możesz zlecić nie tylko druk i laminację, ale również wykonanie odpowiednich opakowań dla Twoich produktów.

Zastosowanie folii barierowej

Laminaty barierowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w branży kosmetycznej oraz spożywczej. Dzięki swoim właściwościom nie tylko doskonale chronią produkty w nich umieszczone, ale również mogą stać się konkurencyjną formą reklamy. Nasza firma współpracuje z wieloma producentami z różnych branż. Nie tylko wykonujemy opakowania, druk i laminację, ale również świadczymy usługi doradcze w zakresie wyboru odpowiednich materiałów z których ma zostać wykonany laminat, a finalnie opakowanie dla danego produktu.

Bariery i okres przydatności

Nasze laminaty barierowe zaprojektowane są w taki sposób, by skutecznie przeciwdziałać przedostawaniu się wody oraz tlenu do środka, oraz zapachu na zewnątrz opakowania i do jego wnętrza. Dzięki temu zapobiegają obniżeniu jakości przechowywanych produktów oraz zabezpieczają je przed zniszczeniem. Laminaty barierowe dzięki swoim właściwościom pozwalają również wydłużyć okres przydatności produktów do użycia.

Wyróżnij swój produkt na półce

Zaletą naszej oferty jest możliwość tworzenia niestandardowych opakowań z grafiką o wysokiej jakości. Dzięki Zaletą naszej oferty jest możliwość tworzenia niestandardowych opakowań z zindywidualizowaną grafiką. Dzięki nowoczesnej technologii możemy umieścić na opakowaniach barierowych nadruk, który wyróżni Twój produkt wśród konkurencyjnych marek. Pozwól sobie na więcej i razem z nami zaprojektuj idealne opakowanie barierowe dla Twojej firmy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.